Zamknij
REKLAMA

Wpadł poszukiwany! Teraz spędzi sporo czasu w celi!

13:25, 11.01.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj
fot. deposit photos

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Złejwsi Wielkiej zatrzymali 30-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej. Wybiegł z samochodu i próbował uciec policjantom. Jego wysiłki spełzły na niczym. Teraz spędzi najbliższe lata w celi, gdzie czeka go odsiadka za przestępstwa narkotykowe, których dopuścił się w przeszłości. 

Wczoraj (10.01) około godz. 20:30 mundurowi z Posterunku Policji w Złejwsi Wielkiej podczas patrolowania miejscowości Czarne Błoto zauważyli osobowe bmw.  Policjanci postanowili zatrzymać auto do kontroli. Po wydaniu polecenia do zatrzymania się samochód zjechał w leśną drogę i po chwili zatrzymał się.

Z tylnego siedzenia wyskoczył wtedy pasażer, który zaczął uciekać. Policjanci od razu wysiedli z radiowozu rzucili się za nim w pościg. Po kilkudziesięciu metrach dogonili go i obezwładnili. Szybko wyszło na jaw co było przyczyną takiego zachowania. Okazało się, że 30-latek jest poszukiwany przez toruński sąd listem gończym. Mężczyzna trafił prosto do celi. Spędzi tam najbliższych kilka lat odsiadując wyrok za złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

(.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone