Zamknij
REKLAMA

Wpadł poszukiwany! Teraz spędzi sporo czasu w celi!

13:25, 11.01.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj
fot. deposit photos

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Złejwsi Wielkiej zatrzymali 30-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej. Wybiegł z samochodu i próbował uciec policjantom. Jego wysiłki spełzły na niczym. Teraz spędzi najbliższe lata w celi, gdzie czeka go odsiadka za przestępstwa narkotykowe, których dopuścił się w przeszłości. 

Wczoraj (10.01) około godz. 20:30 mundurowi z Posterunku Policji w Złejwsi Wielkiej podczas patrolowania miejscowości Czarne Błoto zauważyli osobowe bmw.  Policjanci postanowili zatrzymać auto do kontroli. Po wydaniu polecenia do zatrzymania się samochód zjechał w leśną drogę i po chwili zatrzymał się.

Z tylnego siedzenia wyskoczył wtedy pasażer, który zaczął uciekać. Policjanci od razu wysiedli z radiowozu rzucili się za nim w pościg. Po kilkudziesięciu metrach dogonili go i obezwładnili. Szybko wyszło na jaw co było przyczyną takiego zachowania. Okazało się, że 30-latek jest poszukiwany przez toruński sąd listem gończym. Mężczyzna trafił prosto do celi. Spędzi tam najbliższych kilka lat odsiadując wyrok za złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone