Zamknij
REKLAMA

Kolejny, fatalny dzień pod Toruniem. W Brzozówce i Obrowie...

08:52, 19.04.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. depositphotos/zdjęcie ilustracyjne

Kolejny, fatalny dzień pod Toruniem. W Brzozówce i Obrowie...

W czwartek w Brzozówce i Obrowie doszło do dwóch pożarów. W obie akcje zaangażowane były jednostki z Torunia i gminy Obrowo. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 

Krótko po 17:00 strażacy zostali powiadomieni o pożarze poszycia w Brzozówce przy ul. Leśnej. Z żywiołem walczyło pięć zastępów straży pożarnej - dwie jednostki OSP z Dobrzejewic, dwie z Szembekowa i jedna z Młyńca. 

Pięć zastępów straży pożarnej walczyło również w czwartek z pożarem poszycia leśnego w Obrowie. Na miejscu udały się dwie jednostki z Torunia, OSP z: Kawęczyna, Szembekowa i Dobrzejewic. 

[ALERT]1555657943160[/ALERT]

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone