Zamknij
REKLAMA

Ogromna skala zniszczeń po pożarze w firmie Ekochem. Spaliły się...!

13:01, 23.07.2018 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Trwa liczenie strat po pożarze, do jakiego doszło w niedzielę w firmie Ekochem w Głogowie. Spaleniu uległa m.in. hala produkcyjna z maszynami, pomieszczenia biurowe oraz trzy pojazdy.

Przypomnijmy. W niedzielę około godz. 12.00 w Głogowie doszło do pożaru na terenie firmy produkcyjnej zajmującej się m.in. tworzeniem surowców do produkcji tworzyw sztucznych.

- W wyniku tego  spaleniu uległa  m.in. hala produkcyjna wraz z maszynami, pomieszczenia biurowe, a także  znajdujące się  obok hali produkcyjnej kilkadziesiąt  ton gotowego  produktu oraz zbiorniki z cieczą chemiczną  wykorzystywaną w procesie  produkcji, a także  trzy pojazdy. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń, ale nadal trwa szacowanie strat - wylicza Wioletta Dąbrowska z toruńskiej policji. 

Policjanci z Komisariatu Policji w Dobrzejewicach zabezpieczali teren zdarzenia,  a  funkcjonariusze z toruńskiego Wydziału Ruchu Drogowego kierowali ruchem, aby m.in. ułatwić dojazd jednostkom straży pożarnej. W akcji gaszenia pożaru brało udział blisko 50 zastępów straży pożarnej z całego powiatu.

- Jeżeli odpowiednie służby  wyrażą zgodę policjanci wraz z biegłym z dziedziny pożarnictwa wykonają  oględziny miejsca zdarzenia i   zabezpieczą kolejne ślady i dowody w tej sprawie - dodaje Wioletta Dąbrowska.

Czekamy na Wasze sygnały. 

[ALERT]1532343999533[/ALERT]

(MM)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone