REKLAMA

Amfetamina, marihuana i co jeszcze?! Teraz posiedzi [ZDJĘCIA]

17:14, 09.08.2017 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Policja

Kryminalni toruńskiej komendy w jednym na terenie jednej z posesji w gminie Lubicz odnaleźli 2,5 kilograma amfetaminy i ponad 200 gramów marihuany. Za kraty trafił 47-latek. Jest recydywistą, więc za złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii może mu grozić do 15 lat więzienia. 

We wtorek (8 sierpnia) za kraty trafił 47-letni mieszkaniec gminy Lubicz. Jego zatrzymanie to efekt pracy kryminalnych z toruńskiej komendy zajmujących się przestępczością narkotykową. Policjanci już od pewnego czasu mieli przypuszczenia, że ten mężczyzna może łamać prawo. 

- W dniu zatrzymania funkcjonariusze weszli do jednego z domków jednorodzinnych. Tam odnaleźli 2,5 kilograma amfetaminy i ponad 200 gramów marihuany. Część z narkotyków była zakopana w ogródku a w ich odnalezieniu pomagał specjalnie wyszkolony do takich zadań pies służbowy – informuje Wojciech Chrostowski z toruńskiej policji. 

47-latek trafił prosto do policyjnej celi. Jeszcze dzisiaj usłyszy zarzut za posiadanie znacznej ilości narkotyków i udział w ich obrocie. 47-latek jest recydywistą. Teraz „amatorowi” zakazanych substancji może grozić od 2 do 15 lat więzienia.   

(MM)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018