Zamknij

O nas

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży i kompleksowym montażu wszelkiego rodzaju podłóg drewnianych. Podstawą naszej działalności jest profesjonalizm oraz 20-letnie doświadczenie zdobyte w branży drzewnej. Nasze referencje

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wyłącznie specjalistyczne produkty, które ze względu na swą unikalność i niepowtarzalną stylistykę są niedostępne w sklepach wielkopowierzchniowych.

Nasza firma jest bezpośrednim importerem wielu rodzajów podłóg. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom najlepszą ofertę cenową, zwłaszcza dotyczącą gatunków egzotycznych. Zobacz promocje

Ścisła specjalizacja jest siłą Parkett Service, a nasze motto brzmi:

?dostarczymy wszystko do realizacji Twoich marzeń o podłodze drewnianej?

Salony ekspozycyjne Parkett Service stworzyliśmy specjalnie dla najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie zarówno doboru jak i montażu odpowiedniej podłogi drewnianej.

Nasi doradcy przygotowują ofertę na podstawie rozmowy odbytej z klientem lub projektantem wnętrz, tak aby odpowiadała ich wyobrażeniu o charakterze projektowanego wnętrza.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz elastycznym formom współpracy jesteśmy w stanie zrealizować wszelkie inwestycje na terenie całej Polski, w dowolnej formule dopasowanej do oczekiwań odbiorców.