Zamknij

Wojażer

ul. Kogucia 5, 87-100 Toruń
+48 56 648 92 40

O nas

Jak wyobrażasz sobie idealną podróż? Szybka, komfortowa, bezpieczna? Z nami z przyjemnością dojedziesz do celu. Wiemy, jak spełnić oczekiwania naszych klientów. Już od ponad 13 lat dbamy o Państwa komfort i wygodę, oferując usługi osobowego transportu międzynarodowego (busy Niemcy, busy Holadia). Nasze nowe, klimatyzowane busy Renault Traffic kilka razy w tygodniu kursują na trasach Niemcy ? Holandia ? Polska i Polska ? Niemcy ? Holandia, zabierając tych, którzy wybierają się w dalekie wojaże. Naszych pasażerów przewozimy z domu do domu ? bez stresu, długiego dźwigania bagażu oraz marznięcia na dworcach i przystankach. Skąd zabieramy pasażerów?

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie oczekują nas nasi klienci. W Polsce nasze busy do Holandii i Niemiec zatrzymują się w głównie na terenie województw: kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego i warmińsko-mazurskiego (dojedziemy w umówione z klientem miejsce). W Niemczech i Holandii zatrzymujemy się w największych miastach, takich jak m.in.: Hannover, Münster, Köln, Amsterdam, Rotterdam, a także w wielu mniejszych miejscowości na trasie przejazdu. Aby zapoznać się ze szczegółowymi trasami podróży, przejdź do zakładki Trasa [link].

Jak zamówić przejazd?

Aby zamówić przejazd z Polski do Niemiec lub Holandii albo z Holandii i Niemiec do Polski, wystarczy zadzwonić pod numery telefonów podane w zakładce Kontakt [link] lub w stopce u dołu strony. Nasi konsultanci dostępni są przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, nie wyłączając świąt. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania, a także dostosujemy się Państwa potrzeb i proponowanych terminów. Zapraszamy do wspólnej podróży!