Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij
12:11, 07.05.2024

Czas na matury. Do pierwszego egzaminu toruńscy maturzyści przystąpili we wtorek (7 maja). Rozpoczęli od języka polskiego. 

W pierwszym dniu matur odwiedziliśmy maturzystów z VII Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu. Uczniowie w białych koszulach i marynarkach powoli zasiadali do ław, aby przystąpić do pierwszego z egzaminu - języka polskiego. 

Język polski wśród maturzystów jest uznawany za tą łatwiejszą część egzaminu maturalnego. Zapytaliśmy uczniów jakie jest ich nastawienie na chwilę przed rozdaniem arkuszy.

- Sądzę, że dobre. Wcześniej nie miałem żadnego stresu, teraz mam taki leciutki, ale wydaje mi się, że będzie dobrze

- odpowiedział maturzysta. 

Następnego dnia uczniowie zmierzą się z królową nauk, czyli matematyką. Wszystkim przystępującym w tym roku do matury życzymy powodzenia

Zobacz także: 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Mikołajki w LARGO
zobacz fotorelację
Wypadek na Dworcowej w Toruniu
zobacz fotorelację
Poszukiwania 39-letniej kobiety
zobacz fotorelację
Uruchomienie Tuba Dei na starówce
zobacz fotorelację
100 dni do Mistrzostw Świata w Toruniu
zobacz fotorelację
Na starówce powstaje scena sylwestrowa
zobacz fotorelację
Exea i UMK ruszają z Cyber Akademią
zobacz fotorelację
Zniszczenia po pracach na cmentarzu
zobacz fotorelację
Konferencja prasowa w Arenie Toruń
zobacz fotorelację
10-lecie CKK Jordanki
zobacz fotorelację