Zamknij
REKLAMA

18:17, 27.06.2020

Jak co roku w czerwcu odbyły się regaty wioślarskie o puchar Prezydenta miasta. To gratka dla mieszkańców naszego miasta aby przy sprzyjającej pogodzie spędzić trochę czasu z rodziną na Błoniach Nadwiślańskich, odpocząć i podziwiać zmagania ósemek wioślarskich. Startowali zawodnicy w różnych klasach, od najmłodszych aż do Masters. I niech ktoś powie, że Toruń nie jest nie tylko przepięknym, ale i zaskakującym miastem. Zobaczcie z nami jeszcze raz te chwile!

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz