Fotorelacje

Zamknij
14:32, 09.04.2019
Ośmiu zawodników KS Centuria przywiozło do Torunia trzy medale Pucharu Polski z dalekiego Olecka. Dwa złote medale przywiozły siostry Błażejewskie. Maja ponownie wygrała swoją drabinkę kadeta -59 kg, a Zuzia po raz pierwszy pokonała wszystkie rywalki na poziomie młodzika. Janek Nowakowski dorzucił brąz w kategorii młodzika. Jedną walkę wygrała również kadetka Agata Dondalska, ale odpadła przed strefą medalową. Centurię Toruń reprezentowały także kadetka Martyna Woźniak, młodziczka Antonina Pudełek, kadetka Monika Downar oraz jej brat Robert (młodzik). W kwietniu Centuria zorganizuje turniej układów formalnych Taekwondo Olimpijskiego w Toruniu.
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Ruszył Toruń Summer Time
zobacz fotorelację
Rowerzyści odkrywali tajemnice Torunia
zobacz fotorelację
Nightskating w Toruniu
zobacz fotorelację
Pres Grupa Deweloperska Toruń : Włókniarz Częstochowa
zobacz fotorelację
Dewastacja na cmentarzu w Toruniu
zobacz fotorelację
Parada metropolitalna w Toruniu
zobacz fotorelację
Koncert Toruńskie Gwiazdy 2026
zobacz fotorelację
Katarzynka dla Roberta Małeckiego
zobacz fotorelację
Toruńskie Wianki połączyły brzegi Wisły
zobacz fotorelację
Na Szosie Lubickiej spłonął bus
zobacz fotorelację