Fotorelacje

Zamknij
08:19, 02.09.2016
Na welodromie w Pruszkowie trwają mistrzostwa Polski w kolarstwie torowym elity. W pierwszym dniu znakomicie zaprezentowała się ekipa "Fitnessek". Drużyna, której motorem napędowym były uczestniczki Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro - Edyta Jasińska i Natalia Pamela Rutkowska, jadące razem z Patrycją Dąbrowską i Karoliną Perekitko - okazały się najlepsze. Pacific Nestle Fitness Cycling Team wygrał eliminacje, a w finale zawodniczki z Torunia okazały się lepsze od zespołu grudziądzkiej Stali.
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Gorąca sobotnia noc w Toruniu
zobacz fotorelację
Po prostu Drag Show w Kombinacie
zobacz fotorelację
Ruszył Toruń Summer Time
zobacz fotorelację
Rowerzyści odkrywali tajemnice Torunia
zobacz fotorelację
Nightskating w Toruniu
zobacz fotorelację
Pres Grupa Deweloperska Toruń : Włókniarz Częstochowa
zobacz fotorelację
Dewastacja na cmentarzu w Toruniu
zobacz fotorelację
Parada metropolitalna w Toruniu
zobacz fotorelację
Koncert Toruńskie Gwiazdy 2026
zobacz fotorelację
Katarzynka dla Roberta Małeckiego
zobacz fotorelację