Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij
19:44, 02.08.2025

Inauguracja sezonu na Elanie pełna emocji i bramek. Choć torunianie przegrali 2:4 z rezerwami Lecha Poznań, kibice nie zawiedli. Pogoda dopisała, trybuny żyły dopingiem, a atmosfera była rodzinna – na stadionie nie brakowało dzieci, uśmiechów i wiary w lepsze jutro.

Rożnowski dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, ale mimo prowadzenia do przerwy, po zmianie stron Elana straciła kontrolę nad meczem. Trener Rafał Więckowski podkreśla – zabrakło koncentracji i konsekwencji w defensywie. Kibice już zapowiadają obecność na wyjeździe – teraz czas na Stargard!

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
10-lecie CKK Jordanki
zobacz fotorelację
Chaos na bulwarze
zobacz fotorelację
Festiwal Biegów Świętych Mikołajów
zobacz fotorelację
Mikołajkowe biegi dzieci
zobacz fotorelację
Energa Toruń 73 : 67 Wisła Kraków
zobacz fotorelację
Wyprowadź psa ze schroniska
zobacz fotorelację
Poświęcenie kościoła pw. NMP Częstochowskiej
zobacz fotorelację
Mikołajkowy parkrun
zobacz fotorelację
Pyszności na urodzinach rozgłośni
zobacz fotorelację
34. urodziny Radia Maryja
zobacz fotorelację