Zamknij
10:18, 10.03.2025

Żużlowcy Apatora Toruń nie marnują czasu i ostro trenują przed rozpoczęciem sezonu. Sobotni trening odbył się przy pięknej pogodzie, a zawodnicy pokazali, że są głodni zwycięstw. Sprawdź zdjęcia i zobacz, jak wyglądały przygotowania!

Zawodnicy  pracowali nad formą na torze, a słoneczna pogoda tylko dodawała energii. Widać było determinację i zaciętość w każdym okrążeniu – KS Toruń wyraźnie szykuje się na mocne otwarcie sezonu.

Wkrótce trening otwarty! 

Jednocześnie klub przekazuje, że kolejny trening, zaplanowany na środę o 12:30, będzie on otwarty dla kibiców, którzy będą mogli zobaczyć swoich ulubieńców w akcji. Wejście przez trybunę główną.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Cmentarz przy ul. Włocławskiej nocą
zobacz fotorelację
1 listopada na cmentarzu przy Poznańskiej
zobacz fotorelację
1 listopada na Cmentarzu Komunalnym nr 2
zobacz fotorelację
1 listopada na Centralnym Cmentarzu Komunalnym
zobacz fotorelację
Wszystkich Świętych na cmentarzu Ś. Jerzego
zobacz fotorelację
Kwesta na cmentarzu Ś. Jerzego
zobacz fotorelację
KH Energa Toruń : KS Unia Oświęcim
zobacz fotorelację
Tak wygląda nowe osiedle w Toruniu
zobacz fotorelację
Wielkie Siatkarskie Derby w Arenie Toruń
zobacz fotorelację
Zderzenie trzech aut na przy nowym moście
zobacz fotorelację