Na jednym z wieżowców na toruńskim Rubinkowie przy ul. Jamontta 2 powstał mural upamiętniający kobiety toruńskiej niepodległości. Wszystko to z okazji powrotu Torunia do wolnej Polski. Możemy na nim zobaczyć: Helenę Piskorską, Halinę Urbańską, Wandę Szuman i Helenę Steinbornową.
1 0
Mural super tylko na wierzowcu po stronie maca bo tam połowa jest zasłonięta i zagraża bezpieczeństwu osób zaciekawionych jadąc lubicka ale wygląda fajnie. Czy ktoś wie ile takie coś kosztuję w przybliżeniu.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz