Zamknij
REKLAMA
14:40, 22.11.2022

We wtorek (22 listopada) na lewobrzeżu odbyło się oficjalne otwarcie Dziennego Domu Pobytu Seniora "Seniorzy Razem". Przy ulicy Podgórskiej 2 znajdzie się miejsce dla 30 osób.

Placówka powstała z inicjatywy Toruńskiego Centrum Usług Społecznych w wyremontowanej kamienicy przy ul. Podgórskiej 2.

Jak podkreślił po uroczystym przecięciu wstęgi prezydent Torunia Michał Zaleski, nie byłoby to możliwe, gdyby nie środki pochodzące z Unii Europejskiej i budżetu miasta Toruń.

- Z pełnym entuzjazmem i zaangażowaniem takie zmiany chcemy w naszym mieście wprowadzać, ponieważ wiemy, że mieszkańcom nie tylko potrzebny jest dach nad głową, mieszkanie, nie tylko dobrze zaopatrzony sklep, ale też i takie miejsca, miejsca spotkań, miejsca rekreacji, wypoczynku. I bardzo się cieszę, że będziemy tym miejscem mogli służyć

 - powiedział prezydent Michał Zaleski.

Placówka jest jednym z trzech domów dziennego pobytu, które zostaną uruchomione w roku 2022. W listopadzie uruchomiono Dzienny Domu Pobytu „Aktywny Senior” w kamienicy przy ul. Mickiewicza 57, zaś w grudniu w kamienicy przy ul. Bydgoskiej 74 nastąpi uruchomienie Dziennego Domu Pobytu „Senior+”. 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (1)

AnkaAnka

3 0

Budyń i tak nie pomożesz pisowi. Jesteś przegrany jak cała ta partia i rydzol.
Masakra.
Było trzeba za tuska budować i oddawać a nie teraz podlizywacze. 21:50, 22.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz