Zamknij
11:54, 03.04.2021

Tradycyjnie w Wielką Sobotę święcone są pokarmy w koszyczku wielkanocnym. Zwyczaj ten jest znany powszechnie od wieków w Polsce i jest jednym z podstawowych obrzędów Wielkiej Soboty. Odwiedziliśmy w tym wielkim dniu dwie parafie: Pod wezwaniem Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa na Rubinkowie II oraz Kościół św. Maksymiliana Kolbego Na Skarpie, aby wspólnie uczestniczyć w ceremonii święceń pokarmów.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (1)

Pomoc dladla JasiaPomoc dladla Jasia

1 0

Witam serdecznie wszystkich państwa . Zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc dla naszego synka który traci wzrok w prawym oczku . Zrobimy wszystko co możliwe aby nasz mały 4 letni synuś chodź w połowie odzyskał wzrok w prawym oczku . Synuś nosi okularki od 2 roku życia leczyliśmy się u pani Okulistki która zapisała tylko okularki . Synuś je cały czas nosił a po jakimś czasie zauważyliśmy ze Jasiu coraz słabiej widzi i bardzo zaczyna mu uciekać prawe oczko . Po zmianie okulisty zostaliśmy poinformowani że jeszcze trochę i synuś stracił by całkiem wzrok w prawym oczku . Odrazu zaczęliśmy działać. Okazało się że synuś niedowidzi na prawe oczko jest to do wyleczenia . A na lewe oczko też ma wadę która musi być zdiagnozowana specjalistyczna aparaturą . Ale niestety są potrzebne na to środki . Bardzo prosimy o pomoc. Mieszkamy we Włocławku na ulicy Reymonta 17. Z góry bardzo dziękujemy za nawet najmniejszą wpłatę.
Numer konta bankowego na ktory można wpłacać: 85 1160 2202 0000 0003 9124 8095
Pozdrawiamy Rodzice Jasia 13:53, 03.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz