Zamknij
REKLAMA

18:52, 12.02.2020

Cztery pary, a nie dwie, jak początkowo planowano, zostaną nagrodzone uroczystą walentynkową kolacją w Daglezjowym Dworze. Wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński zdecydował o ufundowaniu dwóch dodatkowych zaproszeń na kolację.

Przypomnijmy: aby wziąć udział w walentynkowym konkursie należało polubić oficjalny profil facebookowy gminy Obrowo – nasza gmina i zrobić sobie romantyczne zdjęcie ze swoją drugą połówką na tle budynku Urzędu Gminy. Na zdjęcia czekaliśmy do 11 lutego br. Spośród nadesłanych fotografii komisja wybrała cztery – jej zdaniem – najlepsze i miała wskazać dwa zwycięskie. Nagrody dla tych dwóch par sponsorowała restauracja Daglezjowy Dwór w Sąsiecznie.

– Miałyśmy problem z wyborem dwóch najciekawszych zdjęć, ponieważ autorzy wszystkich czterech wyłonionych do finału wykazali się pomysłowością. Dużo zachodu musiało kosztować tych uczestników konkursu przygotowanie scenografii zdjęć i walentynkowych ozdób – mówi Małgorzata Gerus, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Obrowie, przewodnicząca Komisji.- Wezwany na pomoc wójt zdecydował, że ufunduje dwa dodatkowe zaproszenia na kolację. Rozstrzygnął tym samym nasz problem z wyłonieniem zwycięzców.

W konkursie wybrano więc cztery pary, które otrzymają od sponsorów: restauracji Daglezjowy Dwór w Sąsiecznie oraz Urzędu Gminy w Obrowie zaproszenia na walentynkową kolację w dniu 14 lutego 2020 roku. Komisja zdecydowała się wyróżnić dodatkowo dwa zdjęcia, a ich autorów nagrodzić słodyczami.

Laureaci walentynkowego konkursu to: Paulina Dziewiątkowska, Beata i Wojciech Świeczkowscy, Wiktoria Kalinowska, Milena Stopa.

Wyróżnienia otrzymują: Anna i Przemysław Lewandowscy oraz Milena i Mariusz Małeccy.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz