Zamknij
11:02, 06.02.2020

Toruń: prace przy alei św. Jana Pawła II

Na al. św. Jana Pawła II i w najbliższej okolicy sporo się dzieje. Powstaje podbudowa pod jezdnię i torowisko oraz infrastruktura podziemna, a niedługo rozpocznie się wylewanie płyty pod torowisko. Aby ułatwić poruszanie się pieszych oraz rowerzystów, na wysokości ul. Mickiewicza ustawiono drewnianą kładkę.

Prace toczą się na jezdni od strony Bydgoskiego Przedmieścia. Wzdłuż al. św. Jana Pawła II niemal gotowa jest już cała sieć wodociągowa i kanalizacja deszczowa. Od wylotu ul. Słowackiego do ul. Chopina kończą się prace przy wzmacnianiu podłoża w korycie pod jezdnię i torowisko.

Teraz podłoże będzie wzmacniane na odcinku od ul. Chopina do mostu J. Piłsudskiego. Wykonano trasy kablowe pod oświetlenie od ul. Mickiewicza do ul. Kraszewskiego, zaś rozpoczęto ich układanie na odcinku od ul. Chopina do Mickiewicza. Na tym odcinku zrealizowano już prace związane z branżą teletechniczną.

[ALERT]1580987658665[/ALERT]

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Ciężarówka potrąciła przechodnia!
zobacz fotorelację
Groźny wypadek na autostradzie A1
zobacz fotorelację
Pożar sauny zewnętrznej
zobacz fotorelację
Wypadek w Łysomicach podnToruniem
zobacz fotorelację
Arriva Polski Cukier Toruń 93 : 105 MKS Dąbrowa Górnicza
zobacz fotorelację
Przekazanie wozów dla policji
zobacz fotorelację
Zakupowy szał w Toruniu
zobacz fotorelację
440 drzew wzdłuż drogi wojewódzkiej
zobacz fotorelację
To koniec jarmarku
zobacz fotorelację
Szopka Bożonarodzeniowa na Rynku Nowomiejskim
zobacz fotorelację