Fotorelacje

Zamknij
17:10, 27.03.2026

Toruńska Skarpa w piątkowy wieczór wypełniła się modlitwą. 27 marca ulicami osiedla przeszła Droga Krzyżowa, która połączyła wiernych z kilku parafii.

Nabożeństwo rozpoczęło się o godz. 19:30 przy kaplicy parafii pw. bł. Marii Karłowskiej. Stamtąd uczestnicy wyruszyli ulicami osiedla, rozważając kolejne stacje Męki Pańskiej. W wydarzeniu udział wzięli wierni z parafii pw. bł. Marii Karłowskiej, pw. NMP Częstochowskiej oraz pw. św. Maksymiliana Kolbego.

Procesja zakończyła się w kościele oo. Paulinów – parafii pw. NMP Częstochowskiej.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Zderzenie osobówki z ciężarówką
zobacz fotorelację
Samochód uderzył w drzewo, kierowca nie przeżył
zobacz fotorelację
Samochód wjechał w dom
zobacz fotorelację
Odsłonięcie popiersia Zbigniewa Herberta
zobacz fotorelację
DK10 sparaliżowana, jedna osoba nie żyje
zobacz fotorelację
Wypadek na trasie Toruń - Bydgoszcz
zobacz fotorelację
Anwil Włocławek - Arriva Lotto Twarde Pierniki
zobacz fotorelację
Niedziela HMŚ 2026 - kibice na trybunach
zobacz fotorelację
Niedziela HMŚ w Toruniu - sesja poranna
zobacz fotorelację
IV Bieg Konspiracji im. gen. Elżbiety Zawackiej
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz