Zamknij
REKLAMA
07:04, 06.05.2021

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to jedna z najczęstszych przyczyn wypadków. Do groźnego wypadku z udziałem trzech pojazdów doszło  w Pigży pod Chełmżą. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby zostały ranne.

W dniu 4 maja bieżącego roku około godz. 17:00, w Pigży pod Chełmżą  doszło do groźnego wypadku z udziałem trzech pojazdów. Z ustaleń policjantów z toruńskiego  Wydziału Ruchu Drogowego, których dyżurny skierował na miejsce wynika, że 58-letni kierujący pojazdem marki  mitsubishi,  jadący ul. Migdałową na skrzyżowaniu z ul. Wojewódzką (droga W553)   skręcając w prawo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi volkswagen, który wykonywał prawidłowy manewr wyprzedzania pojazdu opel astra.

Oba pojazdy, czyli  volkswagen  i opel  poruszały się  w tym czasie drogą W 553 od strony Łubianki w kierunku Torunia. Tym samym kierowca mitsubishi doprowadził do zdarzenia drogowego. W jego wyniku  obrażeń ciała doznało dwóch pasażerów pojazdu volkswagen, którzy trafili do szpitala.  Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Teraz czynności w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Chełmży.

Policjanci ponawiają swoje apele. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to nadal jedna z najczęstszych  przyczyn wypadków i kolizji. Zanim włączymy się do ruchu pamiętajmy, aby upewnić się, czy droga jest wolna. Nie przeceniajmy również własnych możliwości ani prowadzonych przez nas pojazdów.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA