Zamknij
REKLAMA

13:11, 03.06.2020

Golubsko-dobrzyńscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku w Napolu gm. Kowalewo Pomorskie na drodze wojewódzkiej nr 554.  Na skutek zderzenia się  samochodu osobowego i motoroweru śmierć na miejscu poniósł 58-letni mężczyzna.

Wczoraj ( 02.06.2020 ) około godziny 14.00 dyżurny golubsko-dobrzyńskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Napole gm. Kowalewo Pomorskie, na drodze wojewódzkiej nr 554. Na miejsce skierowano służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że kierujący osobowym bmw, 23-letni mieszkaniec pow. golubsko-dobrzyńskiego, zderzył się z jadącym w tym samym kierunku ruchu tj. w stronę Kowalewa Pomorskiego motorowerzystą, który podjął manewr skrętu w lewo. W wyniku zderzenia  się pojazdów, śmierć na miejscu poniósł 58-letni motorowerzysta. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Na czas czynności funkcjonariusze wyznaczyli objazd.

Okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśni prokuratorskie śledztwo.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz