Zamknij

10:13, 07.04.2020

Nakielscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj w Gorzeniu. Po zderzeniu auta osobowego z dostawczym 6 osób trafiło do szpitali.

Zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Gorzeń gm. Nakło dyżurny nakielskiej komendy otrzymał wczoraj (6.04.20) około godziny 16.15. Na miejscu, prócz służb medycznych i straży pożarnej, pracowali też mundurowi z nakielskiego referatu ruchu drogowego i kryminalni.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, kierująca pojazdem marki renault megane, na łuku drogi, z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzyła się z volkswagenem LT. 19-letnia kierująca renault i 27-letni pasażer z poważnymi obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitali. Na hospitalizację przewieziony został także 46-letni kierowca volkswagena i trzech pasażerów tego auta.

Okoliczności tego wypadku są wyjaśniane. Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci nakielskiego wydziału kryminalnego nadzorowani przez prokuratora.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz