Zamknij
REKLAMA

10:16, 24.03.2020

Tragiczny wypadek w Wólce miał miejsce wczoraj (23.03.2020) ok. godz. 10.00. W wyniku czołowego zderzenia pojazdów zginęła kobieta.

Wczoraj ok. 10.00 doszło do tragicznego zdarzenia na krajowej „dziesiątce". Na miejscu przez kilka godzin działały służby – straż pożarna, służby medyczne, policjanci.

W miejscowości Wólka doszło do czołowego zdarzenia dwóch pojazdów. Były to poruszający się od strony Torunia ciężarowy mercedes z naczepą i osobowy suzuki vitara, który jechał od strony Sierpca.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do zderzenia doszło, gdy pojazd osobowy z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni.

Niestety obydwa pojazdy stanęły w płomieniach. Kierującemu mercedesem 35-letniemu mieszkańcowi powiatu mławskiego udało się wydostać z pojazdu. Mężczyzna nie odniósł obrażeń. Podczas prowadzenia auta był trzeźwy. Na miejscu zginęła 45-letnia kobieta kierująca suzuki, mieszkanka powiatu sierpeckiego.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonują czynności w tej sprawie, aby ustalić przyczyny tragedii.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (1)

KieroKiero

0 0

Poddać ten odcinek kwarantannie jak virusa a apropos kierowcy przeginają z prędkością ostatnio to że jest mniejszy ruch nie oznacza że można jeździć z gazem w podłodze 18:16, 24.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone