Zamknij
09:00, 22.05.2023

Biegły z zakresu pożarnictwa wyjaśni przyczyny zdarzenia, do którego doszło w weekend w Toruniu. W jednym z zakładów zapalił się piec.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w minioną sobotę (20 maja) około godz. 19:20 w zakładzie produkcyjnym przy ulicy Inżynierów Elany.

- Pożar pieca do pirolizy na terenie zakładu. W działaniach wykorzystywany był kontener proszkowy

- informują toruńscy strażacy.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Z ogniem walczyło siedem zastępów PSP. Na miejscu był też st. bryg. Sławomir Reszkowski - komendant miejski PSP w Toruniu.

Piec do pirolizy - co to?

Dzięki tego rodzaju piecom można w idealny sposób usuwać wypalony lakier proszkowy z zawieszek jak również z źle pomalowanych detali szybko, unikając nawet minimalnej deformacji kształtu.

Zobacz także:

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Ratownicy z Torunia pomogli rannym z wypadku!
zobacz fotorelację
Odsłonięcie Katarzynki Mirosława Zientarskiego
zobacz fotorelację
Dożynki 2025
zobacz fotorelację
Wypadek w Łysomicach pod Toruniem
zobacz fotorelację
Otwarcie Business Park Toruń
zobacz fotorelację
Groźny wypadek na S5 w regionie
zobacz fotorelację
Nowe skrzyżowanie przy Macieju
zobacz fotorelację
Śmiertelny wypadek w Grzywnie pod Toruniem
zobacz fotorelację
Remont na A1 pod Toruniem
zobacz fotorelację
Pogrzeb Mariusza Wajnerta - policjanta z KMP Toruń
zobacz fotorelację