Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij
11:50, 23.11.2022

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, w którym ucierpiały dwie osoby. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło we wtorek (23 listopada) przed godz. 11 w miejscowości Grzybno w powiecie chełmińskim, na drodze w kierunku Unisławia..

Jak informuje nasz Czytelnik, czołowo zderzyły się tam dwa auta: osobowa toyota i bus. Siła uderzenia była tak duża, że przody pojazdów są kompletnie zniszczone. 

- Dwie osoby najprawdopodobniej w szpitalu - dodaje pan Daniel.

Jak ustaliliśmy, na czas działania służb, droga jest całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśni teraz policyjne postępowanie.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Przekazanie Światła Betlejemskiego w Toruniu
zobacz fotorelację
Mikołajki w LARGO
zobacz fotorelację
Wypadek na Dworcowej w Toruniu
zobacz fotorelację
Poszukiwania 39-letniej kobiety
zobacz fotorelację
Uruchomienie Tuba Dei na starówce
zobacz fotorelację
100 dni do Mistrzostw Świata w Toruniu
zobacz fotorelację
Na starówce powstaje scena sylwestrowa
zobacz fotorelację
Exea i UMK ruszają z Cyber Akademią
zobacz fotorelację
Zniszczenia po pracach na cmentarzu
zobacz fotorelację
Konferencja prasowa w Arenie Toruń
zobacz fotorelację