Zamknij
16:51, 18.10.2022

Policjanci wyjaśnią okoliczności zdarzenia, do którego doszło pod Toruniem. Zderzyły się tam dwa auta. 

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło we wtorek (18 października) około godz. 15:40.

Na drodze krajowej nr 80, między Toruniem, a Przysiekiem zderzyły się dwie osobówki. Kierowca bmw najprawdopodobniej nie dostosował jazdy do warunków panujących na drodze i uderzył w tył jadącego przed nim pojazdu.

Na ten moment nie ma informacji o rannych, ale na miejscu pojawił się zespół ratownictwa medycznego

W zdarzeniu, poza karetka, działał jeden zastępca strażaków z Torunia oraz policjanci. 

Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśni teraz policyjne postępowanie. Na drodze występują częściowe utrudnienia. 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz(1)

JaJa

3 0

Pewnie sebix wisiał na zderzaku - i w głowie mu się nie mieściło że ktoś może mieć lepsze opony i hamulce od jego 20-letniej "bawary"!

21:11, 18.10.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz