Fotorelacje

Zamknij
12:19, 05.04.2022

Trzy osoby zginęły w wypadku, do którego doszło dziś (5.04.22) na drodze ekspresowej S5 w miejscowości Dworzysko (pow. świecki). Ofiary śmiertelne to 75-letni kierowca suzuki oraz dwie pasażerki tego pojazdu w wieku 84 i 66 lat. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Dzisiaj (5.04.22) ok 6.40 w miejscowości Dworzysko na drodze ekspresowej S5, w powiecie świeckim, doszło do tragicznego wypadku drogowego. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych m-ki Suzuki, Ford oraz Volkswagen.

W wyniku zderzenia się pojazdów śmierć na miejscu poniósł 75-letni kierowca suzuki oraz dwie pasażerki tego pojazdu (84 i 66 lat). 35-letni kierowca forda oraz 43-letni kierujący volkswagenem nie odnieśli obrażeń.

Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczali ślady i ustalili świadków. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Zderzenie trzech aut w Brzozie
zobacz fotorelację
Parkrun #503
zobacz fotorelację
Droga krzyżowa na starówce
zobacz fotorelację
Pres Grupa Deweloperska Toruń : Abramczyk Polonia Bydgoszcz
zobacz fotorelację
Droga Krzyżowa Na Skarpie
zobacz fotorelację
Zderzenie osobówki z ciężarówką
zobacz fotorelację
Samochód uderzył w drzewo, kierowca nie przeżył
zobacz fotorelację
Samochód wjechał w dom
zobacz fotorelację
Odsłonięcie popiersia Zbigniewa Herberta
zobacz fotorelację
DK10 sparaliżowana, jedna osoba nie żyje
zobacz fotorelację