Zamknij
11:05, 23.11.2021

Toruń i region: koszmarny wypadek. Nie żyje 73-latek!

Czołowe zderzenie auta osobowego z ciężarówką zakończyło się śmiercią 73-latka. Okoliczności wypadku wyjaśniają radziejowscy policjanci.

Do zdarzenia doszło wczoraj (22.11.21r.) o 16:34 w Samszycach na drodze krajowej nr 62.

Policjanci wstępnie ustalili, że autem marki Tata w kierunku Brześcia Kujawskiego jechał 73-letni mieszkaniec Włocławka. Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie zderzył się czołowo z ciężarówką marki Scania.

Na skutek uderzenia, kierujący osobówką zmarł na miejscu. 30-letni kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń, był trzeźwy.

Na miejscu pracowali policyjni technicy i dochodzeniowcy, pod nadzorem prokuratora. Przyczyny i okoliczności tego wypadku będą wyjaśniać radziejowscy policjanci.

[ALERT]1637663046925[/ALERT]

 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Zmiany w dowództwie CSWRiA
zobacz fotorelację
Korki na lewobrzeżu w Toruniu
zobacz fotorelację
Siódemka zakłada ogródek edukacyjny
zobacz fotorelację
Cmentarz przy ul. Antczaka po zmroku
zobacz fotorelację
Cmentarz przy ul. Włocławskiej nocą
zobacz fotorelację
1 listopada na cmentarzu przy Poznańskiej
zobacz fotorelację
1 listopada na Cmentarzu Komunalnym nr 2
zobacz fotorelację
1 listopada na Centralnym Cmentarzu Komunalnym
zobacz fotorelację
Wszystkich Świętych na cmentarzu Ś. Jerzego
zobacz fotorelację
Kwesta na cmentarzu Ś. Jerzego
zobacz fotorelację