Fotorelacje

Zamknij
10:51, 16.07.2020

Strażnicy miejscy wystawili wezwanie celem wyjaśnienia i stawienia się na komendę SM kierowcy BMW, który w środę nezgodnie z przepisami zaparkował przy ul. Wysokiej. - Interwencja była podjęta w związku z niestosowaniem się do przepisów ruchu drogowego - wyjaśnia Jarosław Paralusz, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Toruniu. 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Miasteczko zdrowia
zobacz fotorelację
Otwarcie wakacji z Supercarami w Motoparku
zobacz fotorelację
Gorąca sobotnia noc w Toruniu
zobacz fotorelację
Po prostu Drag Show w Kombinacie
zobacz fotorelację
Ruszył Toruń Summer Time
zobacz fotorelację
Rowerzyści odkrywali tajemnice Torunia
zobacz fotorelację
Nightskating w Toruniu
zobacz fotorelację
Pres Grupa Deweloperska Toruń : Włókniarz Częstochowa
zobacz fotorelację
Dewastacja na cmentarzu w Toruniu
zobacz fotorelację
Parada metropolitalna w Toruniu
zobacz fotorelację