Zamknij
11:14, 04.05.2020

57-latka uderzyła w drzewo. Kobieta trafiła do szpitala

Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w miejscowości Płowęż, w minioną sobotę. Kierująca vw tiguanem, w wyniku gwałtownego hamowania, uderzyła w drzewo. Kobieta trafiła do szpitala.

W sobotni poranek (2.05.) kilka minut przed godz. 8.00 brodnicki dyżurny otrzymał zgłoszenie  zdarzenia drogowego w miejscowości Płowęż. Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia,  zastali pasażera rozbitego auta.

W rozmowie z nim policjanci ustalili, że kierująca pojazdem, w wyniku gwałtownego hamowania przed kotem, który wbiegł na drogę, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. Kobieta została przetransportowana do szpitala przed przybyciem funkcjonariuszy. Pasażer pojazdu nie odniósł obrażeń. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

[ALERT]1588580091639[/ALERT]

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Policyjna akcja na lewobrzeżu w Toruniu
zobacz fotorelację
Morze kwiatów na grobie dra Drojeckiego
zobacz fotorelację
Znicze i kwiaty w Parku Glazja
zobacz fotorelację
Marsz Milczenia ku pamięci Klaudii
zobacz fotorelację
Speedrower - 9 kolejka
zobacz fotorelację
29 Międzynarodowy Festiwal Nowa Muzyka i Architektura
zobacz fotorelację
Sportowy rajd rowerowy
zobacz fotorelację
Letnie szaleństwo na basenie
zobacz fotorelację
Wakacje z wojskiem - ślubowanie
zobacz fotorelację
Oficerska promocja na toruńskim rynku
zobacz fotorelację

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz