Zamknij
15:21, 20.04.2020

Lubicz Górny k. Torunia: kradł perfumy drogerii. Teraz szuka go policja [ZDJĘCIA]

Policjanci z komisariatu w Dobrzejewicach poszukują mężczyzny, który trzykrotnie okradł jedną z drogerii. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tej osoby.

Policjanci z komisariatu w Dobrzejewicach poszukują sprawcy kradzieży, do jakich doszło w okresie od 31 stycznia do 28 lutego tego roku. Jak ustalili policjanci sprawca w tym okresie trzykrotnie kradł perfumy z drogerii zlokalizowanej przy ul. Bankowej w Lubiczu Górnym. Straty wyniosły w sumie kilkaset złotych.
W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widoczny jest sprawca.

Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają wizerunek przedstawiony na zdjęciach o kontakt z Komisariatem Policji w Dobrzejewicach, Dobrzejewice 65. Numer telefonu tel. (56) 641 29 00 lub 112.

[ALERT]1587388840069[/ALERT]

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Nowy SWING przyjechał do Torunia
zobacz fotorelację
Zmiany w dowództwie CSWRiA
zobacz fotorelację
Korki na lewobrzeżu w Toruniu
zobacz fotorelację
Siódemka zakłada ogródek edukacyjny
zobacz fotorelację
Cmentarz przy ul. Antczaka po zmroku
zobacz fotorelację
Cmentarz przy ul. Włocławskiej nocą
zobacz fotorelację
1 listopada na cmentarzu przy Poznańskiej
zobacz fotorelację
1 listopada na Cmentarzu Komunalnym nr 2
zobacz fotorelację
1 listopada na Centralnym Cmentarzu Komunalnym
zobacz fotorelację
Wszystkich Świętych na cmentarzu Ś. Jerzego
zobacz fotorelację