Fotorelacje

Zamknij
12:34, 17.01.2020

Tragiczny wypadek pod Toruniem! Jest ofiara!

Wczoraj w godzinach popołudniowych w miejscowości Grzywna pow. toruński, doszło do tragicznego w skutkach zderzenia dwóch aut. W jego wyniku śmierć poniósł jeden z kierowców.

Wczoraj ( 16 stycznia ) około godziny 13.50 na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Grzywna, pow. toruński, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobową Skodą 30-latek jadąc w kierunku Gdańska na skrzyżowaniu z drogą powiatową, w wyniku nieprawidłowego wyprzedzania doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Peugeot, który w tym czasie skręcał w lewo.

W wyniku tego zdarzenia kierowcy obu pojazdów zostali przewiezieni do szpitala w Toruniu, gdzie w wyniku odniesionych obrażeń kierujący Peugeotem, 54 – letni mężczyzna zmarł.

W sprawie tej prowadzone jest śledztwo. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu ul. Grudziądzka 17, tel.: (56)641-26-07 lub 112.

Jednocześnie policjanci apelują o rozsądek i rozwagę, w szczególności przy wykonywaniu manewrów na drodze.

(źr. KMP w Toruniu)

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Procesja Bożego Ciała
zobacz fotorelację
Boże Ciało w Sanktuarium NMP GNE i św. JPII
zobacz fotorelację
Procesja Bożego Ciała w parafii św. Antoniego
zobacz fotorelację
Procesja Bożego Ciała na Skarpie
zobacz fotorelację
Toruń uczcił pamięć gen. Józefa Hallera
zobacz fotorelację
Pożar domu w Przysieku
zobacz fotorelację
Pres Grupa Deweloperska Toruń 52:38 Gezet Stal Gorzów
zobacz fotorelację
Power Show Toruń na Fortecznej
zobacz fotorelację
Europejski Dzień Dziecka
zobacz fotorelację
Speedrowerowy Dzień Dziecka
zobacz fotorelację