Bo ten odcinek drogi projektował idiota. A jeszcze większy idiota pchnął to dalej. Takich kwiatków jest więcej.
10:48, 22.04.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
rodzimowierca06:01, 23.04.2026
00
Dokładnie, zrobili betonozę, jakieś wywijasy, po 3 razy te same tory się przejeżdża. Wystarczyło starą Chełmionkę odświeżyć, nowy asfalt dać, ciąg pieszo rowerowy i środkiem puścić tramwaj.
06:01, 23.04.2026
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
2 0
Bo ten odcinek drogi projektował idiota. A jeszcze większy idiota pchnął to dalej. Takich kwiatków jest więcej.
0 0
Dokładnie, zrobili betonozę, jakieś wywijasy, po 3 razy te same tory się przejeżdża. Wystarczyło starą Chełmionkę odświeżyć, nowy asfalt dać, ciąg pieszo rowerowy i środkiem puścić tramwaj.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz