Zamknij
11:19, 04.09.2025

Rano doszło do groźnego zdarzenia na trasie w stronę Torunia. Droga została całkowicie zablokowana, a służby prowadzą swoje działania.

[ALERT]1756973718394[/ALERT]

W czwartek (4 września) około godziny 10:00 w Łysomicach na ul. Toruńskiej doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki Volvo i motocykla BMW.

Jak przekazują służby, w wyniku zdarzenia całkowicie zablokowana została droga w kierunku Torunia. Na miejscu pojawili się policjanci oraz inne służby ratunkowe.

Policja prowadzi czynności

Funkcjonariusze z toruńskiej komendy wyjaśniają teraz dokładne okoliczności zdarzenia. Na razie nie podano szczegółowych informacji dotyczących stanu uczestników.

AKTUALIZACJA 10:40: NA MIEJSCU NIE MA JUŻ UTRUDNIEŃ.

AKTUALIZACJA 11:18: W wypadku ucierpiała jedna osoba.

Dzięki Waszym sygnałom informujemy szybciej!

Alert: Coś się dzieje? Widziałeś wypadek, pożar, dziwne zdarzenie? Nie trzymaj tego dla siebie! Daj nam znać, a ostrzeżemy mieszkańców i pomożemy w szybkim przekazie informacji. Twój sygnał może być kluczowy! Pisz do nas na Facebooku lub wyślij wiadomość na [email protected]. Bądź na bieżąco, reaguj, informuj! ⚠️📩

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Nowy SWING przyjechał do Torunia
zobacz fotorelację
Zmiany w dowództwie CSWRiA
zobacz fotorelację
Korki na lewobrzeżu w Toruniu
zobacz fotorelację
Siódemka zakłada ogródek edukacyjny
zobacz fotorelację
Cmentarz przy ul. Antczaka po zmroku
zobacz fotorelację
Cmentarz przy ul. Włocławskiej nocą
zobacz fotorelację
1 listopada na cmentarzu przy Poznańskiej
zobacz fotorelację
1 listopada na Cmentarzu Komunalnym nr 2
zobacz fotorelację
1 listopada na Centralnym Cmentarzu Komunalnym
zobacz fotorelację
Wszystkich Świętych na cmentarzu Ś. Jerzego
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz