Zamknij
08:29, 27.08.2025

W środę (27 sierpnia) rano na moście im. marszałka Piłsudskiego doszło do kolizji pomiędzy dwoma samochodami osobowymi.

[ALERT]1756277666530[/ALERT]

Jak wynika z naszych informacji, na pasie w kierunku centrum jeden z kierowców uderzył w tył poprzedzającego pojazdu.

Policja na miejscu

Na miejscu pracuje policja, która ustala szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie pojawiła się tam karetka pogotowia, co sugeruje, że uczestnicy kolizji nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Utrudnienia dla kierowców

Kolizja miała miejsce w godzinach porannego szczytu komunikacyjnego. Kierowcy jadący z lewobrzeżnej części Torunia w stronę centrum muszą liczyć się z utrudnieniami, ponieważ pojazdy poruszają się tam wolniej i omijają miejsce zdarzenia.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Pożar sauny zewnętrznej
zobacz fotorelację
Wypadek w Łysomicach podnToruniem
zobacz fotorelację
Arriva Polski Cukier Toruń 93 : 105 MKS Dąbrowa Górnicza
zobacz fotorelację
Przekazanie wozów dla policji
zobacz fotorelację
Zakupowy szał w Toruniu
zobacz fotorelację
440 drzew wzdłuż drogi wojewódzkiej
zobacz fotorelację
To koniec jarmarku
zobacz fotorelację
Szopka Bożonarodzeniowa na Rynku Nowomiejskim
zobacz fotorelację
Konferencja prasowa w oczyszczalni ścieków
zobacz fotorelację
Szopka przy Sanktuarium NMP w Toruniu
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz