Zamknij
12:50, 24.07.2024

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło na drodze w regionie. Nie żyje staruszek, który jechał na rowerze.

[ALERT]1721817977343[/ALERT]

Do tragedii doszło w poniedziałek (22 lipca) na drodze wojewódzkiej nr 252. Tego dnia, około godziny 9:15, spokojna dotąd miejscowość Trzaski między Inowrocławek a Włocławkiem, stała się świadkiem dramatycznego zdarzenia drogowego.

W wypadku brał udział nissan micra, prowadzony przez 78-letniego mężczyznę, oraz rowerzysta, 80-letni mieszkaniec powiatu inowrocławskiego. Niestety, kierujący jednośladem zginął na miejscu na skutek odniesionych obrażeń.

- Kierujący autem był trzeźwy

- poinformował sierż. szt. Emil Gawroński z Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu

Śledczy obecnie badają wszystkie okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku. Policja działa pod nadzorem prokuratury, aby dokładnie ustalić, jak doszło do tej tragedii.

Apel policji

Świadkowie zdarzenia są pilnie proszeni o kontakt z prowadzącym sprawę funkcjonariuszem pod numerem telefonu 47 7528 378 lub całodobowo z dyżurnym KPP Inowrocław pod numerem 47 7528 210. Wszyscy, którzy mogą posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące wypadku, proszeni są o powołanie się na numer sprawy L. dz. ZZ 1386-2024.

Policja apeluje również do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i kierowanie się zasadą ograniczonego zaufania na drogach. Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego może uratować życie i zdrowie wielu osób.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
AZS UMK Transbruk Toruń : Akademia Gortata Gdańsk
zobacz fotorelację
Ogólnopolski Miting Lekkoatletyczny MKL Toruń
zobacz fotorelację
Parkrun Toruń
zobacz fotorelację
Zderzenie ciężarówek na A1. Akcja służb przy bramkach
zobacz fotorelację
Arriva Polski Cukier Toruń 97 : 88 PGE Start Lublin
zobacz fotorelację
Łabędź uwięziony w lodzie
zobacz fotorelację
Wisła w Toruniu zamarznięta!
zobacz fotorelację
Wisła w Toruniu zamarza
zobacz fotorelację
Poważna awaria na Rubinkowie I
zobacz fotorelację
Streetworkerzy sprawdzają pustostany
zobacz fotorelację