Zamknij
08:46, 11.08.2022

Od kilku mieszkańcy Torunia mogą oglądać nowe bilbordy. Ich bohaterem jest Jezus. Torunianie zastanawiają się kto stoi za tą akcją?

Znów powraca temat katolickich bilbordów, które zalewają od miesięcy Polskę w tym Toruń. Poprzednio mieszkańcy mogli oglądać bilbordy "Gdzie są te dzieci?".

Za wszystkim stoi fundacja Kornice. Jak ustalił portal WirtualneMedia, Fundacja Kornice realizuje działania prospołeczne i jest finansowana przez firmę Eko-Okna. Jej właścicielem, jak i jedynym akcjonariuszem, jest Mateusz Kłosek, polski milioner.

Na bilbordach w Toruniu widzimy wizerunek Jezusa i napisał "Jezus Naprawdę daje życie… Alexandrina da Costa i in.". 

Jak informuje portal  vibez.pl Alexandrina da Costa jest  w literaturze katolickiej opisywana jako "jedna z największych mistyczek ubiegłego wieku". Miała uczestniczyć w "dziele odkupienia Chrystusa". Będąc sparaliżowaną, miała 182 razy odprawić Drogę Krzyżową przez 3,5 godziny.

Co myślicie o tej kampanii?

 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Karma dotarła do toruńskiego schroniska
zobacz fotorelację
Awaria na Bulwarze Filadelfijskim
zobacz fotorelację
Poranny paraliż na Raszei
zobacz fotorelację
Kibice na Orlen Copernicus Cup
zobacz fotorelację
Ceremonia zamknięcia Orlen Copernicus Cup
zobacz fotorelację
Orlen Copernicus Cup 2026
zobacz fotorelację
Ceremonia otwarcia ORLEN Copernicus Cup 2026
zobacz fotorelację
Świąteczna Bitwa Gwiazd na Mentorze
zobacz fotorelację
Lodołamacze dopłynęły do Torunia
zobacz fotorelację
CUK Anioły Toruń 3:1 Karton-Pak Astra Nowa Sól
zobacz fotorelację