Fotorelacje

Zamknij
09:42, 01.11.2021

Witam,

chciałabym zwrócić uwagę na problem śmieci pozostawionych na bulwarze. Spacerując w sobotę po południu, zamiast cieszyć się piękną pogodą i weekendem, na każdym kroku napotykałam się na bezpańskie śmieci (głównie puste butelki po alkoholu).

Jest to smutny widok i marna wizytówka Torunia. Turyści zamiast pięknej starówki i zabytków oglądają walające się śmieci. 

Pozdrawiam,

Czytelniczka

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Intronizacja Króla Kurkowego w Toruniu
zobacz fotorelację
Charytatywny mecz: KM PSP Toruń vs. KS Pomorzanin
zobacz fotorelację
Dni Torunia 2026: Śniadanie na trawie
zobacz fotorelację
Wolny Jarmark Toruński
zobacz fotorelację
Dni Torunia 2026: wieczorna potańcówka
zobacz fotorelację
Koncert: Ocalić od zapomnienia w Toruniu
zobacz fotorelację
Dni Torunia 2026: tort urodzinowy
zobacz fotorelację
Orkiestra Symfoniczna i TRE VOCI na Bulwarach
zobacz fotorelację
Letni Jarmark Toruński na Rynku Nowomiejskim
zobacz fotorelację
Kulturalne śniadanie nad Martówką
zobacz fotorelację