Zamknij
11:02, 21.10.2021

Toruń: nalot na mieszkanie 20-latka z Bydgoskiego Przedmieścia! Zobacz te zdjęcia 

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zatrzymali 20-latka, który handlował narkotykami. W mieszkaniu nastolatka funkcjonariusze odnaleźli ponad 45 gramów amfetaminy i blisko 10 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał w sumie 20 zarzutów za złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Może mu grozić do 10 lat więzienia.

Wczoraj (20.10) policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu przedstawili 20-latkowi zarzuty za złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Jego zatrzymanie to efekt pracy kryminalnych, którzy we wtorek (19.10) weszli do jednego z mieszkań na Bydgoskim Przedmieściu.

Funkcjonariusze odnaleźli tam ponad 45 gramów amfetaminy i blisko 10 gramów marihuany. 20-latek trafił prosto do policyjnej celi. Policjanci zebrali dowody świadczące o tym, że mężczyzna nie tylko posiadał narkotyki, ale również handlował nimi.

20-latek usłyszał w sumie 19 zarzutów związanych z transakcjami sprzedaży marihuany innym osobom oraz zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Prokurator zdecydował, by do zakończenia postępowania objąć go policyjnym dozorem.

Teraz „amatorowi” zakazanych substancji może grozić do 10 lat więzienia.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz