Zamknij
REKLAMA
12:37, 20.05.2021

Policjanci z Posterunku Policji w Złejwsi Wielkiej poszukują włamywaczy, którzy z gabinetu weterynaryjnego ukradli artykuły zoologiczne. Wizerunek mężczyzn zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tych osób.

 Policjanci z Posterunku Policji w Złejwsi Wielkiej poszukują sprawców kradzieży z włamaniem do gabinetu weterynaryjnego. Do tego zdarzenia doszło w nocy z 16 na 17 kwietnia tego roku w Przysieku.

Dwaj mężczyźni po sforsowaniu drzwi wejściowych, weszli do lokalu i ukradli artykuły weterynaryjne i zoologiczne. Straty wyniosły kilkaset złotych

W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring na którym widoczni są sprawcy.

Wygląd mężczyzn wskazuje na to, że są oni w wieku 20-30 lat, obydwaj szczupli, średniego wzrostu. Jeden z nich ubrany był w niebieskie buty, zielone spodnie koloru, czarną bluzę z kapturem z białymi elementami w okolicy ramion, na rękach miał założone pomarańczowe rękawice budowlane, poruszał się rowerem typu damka.

Drugi z mężczyzn ubrany był w białe buty, niebieskie jeansy i czarną kurtkę, na głowie miał założony biały kaptur, na rękach pomarańczowe rękawice budowlane, przez lewe ramię miał przewieszony czarny plecak.

Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają wizerunki przedstawione na zdjęciach o kontakt z Komisariatem Policji w Chełmży, ul. Sądowa 2, tel. dyżurny 47 754 42 00 lub 112.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz