Zamknij
REKLAMA

10:47, 30.07.2020

Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 30 lipca, Lidl otworzyła swój siódmy obiekt w Toruniu, przy ulicy Niesiołowskiego 25. Otwarcie nastąpiło o godzinie 6:00.

Dla klientów przygotowano gadżety promujące aplikację LIDL PLUS. Zawsze wysoka jakość i atrakcyjna, niska cena W nowo otwartym sklepie klienci znajdą wysokiej jakości artykuły w atrakcyjnych, niskich cenach, wyprodukowane w sposób zrównoważony.

Na sklepowych półkach nie zabraknie świeżych owoców i warzyw w ramach „Ryneczku Lidla”, pieczywa bez konserwantów „Chrupiące z Pieca”, a także chętnie wybieranych przez konsumentów marek takich jak: „Pikok” – wędliny, „Pilos” – nabiał oraz szerokiego asortymentu produktów w „Strefie Wege”, jak również kosmetyków wegańskich marki „Cien Food For Skin”.

W asortymencie sklepu znajdziemy także odzież oraz produkty przemysłowe w niskich cenach. Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom wyroby pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. Zawsze, gdy istnieje możliwość współpracy z krajowym dostawcą, sieć stawia na polskie produkty.

Nowy sklep sieci Lidl w Toruniu ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą 1286 m2 . W obiekcie zostało zatrudnionych 16 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 20:00.

Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać ze 118 miejsc parkingowych. W dniu otwarcia hostessy rozdadzą klientom gadżety promocyjne LIDL PLUS z uwzględnieniem środków ochrony i bezpieczeństwa stosowanych we wszystkich sklepach sieci.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (1)

Jasio Jasio

1 2

Sanepid też był żeby sprawdzić ilu poyebow z astma internetowa jest w środku . 10:06, 01.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz