Zamknij
REKLAMA

15:17, 27.07.2020

Toruń: policjanci kontrolowali auta wspólnie z księdzem. Kierowcy byli zdziwieni!

W dniu świętego Krzysztofa, patrona kierowców, na toruńskiej drodze, dyżurowali policjanci i ksiądz kapelan policji. Święto jest kolejną okazją do spotkania z kierowcami i rozmów na temat bezpieczeństwa i przestrzegania przepisów.

Toruńscy  policjanci wspólnie z Kapelanem Diecezji Toruńskiej promowali bezpieczne zachowania na drodze.

Ten zupełnie nietypowy patrol można było spotkać  na  drodze krajowej nr 80 wyjazd na Warszawę. Mundurowym z toruńskiego Wydziału Ruchu Drogowego, towarzyszył Kapelan Policji Diecezji Toruńskiej, ksiądz kanonik Dariusz Żurańskim oraz wolontariusz z Mundurowego Klubu Motorowego RP. 

Wszyscy uczestnicy oraz Policyjny kapelan  Diecezji Toruńskiej ksiądz  kanonik Dariusz Żurański,  zachęcali do bezpiecznej i odpowiedzialnej jazdy.

Tym razem patrol zatrzymywał kierowców, którzy poruszali się zgodnie z przepisami  i byli za to nagradzani obrazkiem z wizerunkiem Św. Krzysztofa.
Kapłan i policjanci, apelując o rozwagę i odpowiedzialność na drodze wręczali kierującym obrazki z wizerunkiem świętego Krzysztofa patrona kierowców oraz upominki ufundowane przez Radio Gra.

Celem każdej takiej akcji jest promowanie bezpiecznej jazdy i odpowiedzialnych zachowań na drodze.

Wszystkim kierowcom a w szczególności  solenizantom czyli Krzysztofom  policja życzy bezpiecznej jazdy i szerokiej drogi.

[ALERT]1595855577544[/ALERT]

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (2)

QSRQSR

0 0

ciekawe co jeszcze wymyślą może ochroniarza i sprzątaczkę do kontroli wciągną bo ksiądz i dzieciak dali się lepiej żeby za motocyklistów się zabrali a nie cyrkowe sceny ustawiać 18:49, 27.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TomaszTomasz

0 0

Przed wyjazdem na patrol byli u spowiedzi ? Paranoja .... 14:34, 28.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz