Zamknij
REKLAMA

Wybierz się do Centrum Kultury Dwór Artusa

13:53, 09.06.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj

Tak Brzmi Miasto. Inkubator – Akademia w Toruniu.

Manager Muzyczny XXI wieku – czyli kto?

Warsztaty #4

Termin: 10.06/ g. 18.00-22.00

Miejsce: Centrum Kultury Dwór Artusa (Sala Malinowa, II piętro)

Wstęp wolny!

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty w ramach toruńskiej odsłony ogólnopolskiego programu wsparcia kariery pn. Tak Brzmi Miasto: Inkubator. Ich kuratorem jest Bartosz Stawiarz (manager muzyczny i animator kultury, od 6 lat menedżer Wojtka Mazolewskiego i jego zespołów), na zajęciach podejmujący temat roli managera muzycznego.

10 czerwca gościem specjalnym spotkania będzie Paweł Hordejuk – manager zespołu Happysad,  z którym porozmawiamy na temat procesu rozwoju kariery: od początkującej kapeli do zespołu zapełniającego największe sale koncertowe w Polsce. Poruszymy kwestię bookingu, pracy tour managera, aspektów prawnych pracy z zespołem oraz zarządzania relacjami na linii manager-zespół. W kolejnej części warsztatów kontynuować będziemy temat  praktyki metod sprzedażowych, tworzenia ofert, procesu negocjacji, porozmawiamy o budowaniu wizerunku zespołu oraz o marketingu” (cyt. Bartosz Stawiarz)

 O projekcie:

Tak Brzmi Miasto. Inkubator to pierwszy na polskim rynku program wsparcia branży muzycznej przeznaczony dla artystów, zespołów samozarządzających się oraz menedżerów. Jego celem jest dostarczenie wiedzy, umiejętności i kontaktów, które pozwolą uczestnikom lepiej funkcjonować na rynku muzycznym. Pod opieką doświadczonych kuratorów wspólnie poznawać będziemy zagadnienia związane z finansowymi, prawnymi, biznesowymi, medialnymi, produkcyjnymi oraz artystycznymi aspektami pracy zespołu i managera.

Koordynatorem programu w Toruniu jest Fundacja Nie-Art, Partnerem Głównym całości wydarzenia – Województwo Kujawsko-Pomorskie, które zapewnia dofinansowanie na jego realizację.

--

Głównym organizatorem programu jest Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, za współpracę merytoryczną i promocyjną odpowiada fundacja Krakowska Scena Muzyczna.

INstytucje i koordynatorzy w miastach projektu: Łódzkie Centrum Wydarzeń, Katowice Miasto Ogrodów, Fundacja Nie-art oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Programowi partnerują: biuro Music Export Poland oraz festiwale i konferencje: Spring Break w Polsce, Nouvelle Prague i Colour Meeting w Czechach, Live at Heart w Skandynawii oraz Envol et Macadam w Kanadzie.

Projekt współfinansowany jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Wydział Kultury Gminy Miejskiej Kraków oraz Województwo Kujawsko-Pomorskie, wspierany przez Music Export Poland.

(online )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone