Zamknij
REKLAMA

Krystyna Janda przyjedzie do Torunia. Za najtańszy bilet zapłacisz...!

10:08, 05.06.2019 | AJ
REKLAMA
Skomentuj
Foto. Adam Klosinski

Krystyna Janda przyjedzie do Torunia. Wystąpi w ramach Festiwalu Pod Gwiazdami

Znana aktorka przedstawi swój monodram Danuta W., czyli jak ze sceny, wiarygodnie opowiedzieć historię zwykłej, niezwykłej żony i matki, na której męża – były zwrócone oczy całego świata.

Spektakl powstał na kanwie książki Danuty Wałęsy Marzenia i tajemnice. W odważnej i przejmującej autobiografii autorka opowiada o sobie, swojej rodzinie i burzliwej historii Polski ostatnich dekad. Ten monodram z całą pewnością przejdzie do historii najbardziej znaczących przedstawień sztuki jednego aktora. 

Krystyna Janda, która wciela się w Danutę W., jest aktorką z imponującym dorobkiem całej palety różnorodnych ról teatralnych i filmowych, a co za tym idzie z wielkim doświadczeniem. Ale to właśnie rolę Danuty W. zalicza do tych największych wyzwań zawodowych. Nie dziwi to, bo przecież spektakl dotyczy ludzi, o których możemy powiedzieć, że są żyjącymi legendami.

Wydarzenie 11 sierpnia (niedziela) o 18 w Auli UMK. Najtańsze bilety to koszt 99 złotych, a za najdroższe trzeba zapłacić 159 złotych.

(AJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

dltdlt

3 3

Nikt o zdrowych zmysłach nie powinien iść słuchać tej lewackiej aktoreczki. 13:55, 05.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dotacjadotacja

4 4

Janda już jest na poziomie teatru obwożnego. Dopóki jej teatrzyk dostawał sute dotacje, subwencje z budżetu, na koszt podatnika jakoś jej się żyło. A teraz prysły zmysły, kasa z m. Warszawy starcza jej na waciki, więc rusza w teren, na prowincję, którą gardzi, wyszydza ją.
14:10, 05.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone