Zamknij
REKLAMA

Niezwykły projekt pod patronatem ddtorun.pl: warto go zobaczyć!

10:47, 05.12.2018 | FD/materiały nadesłane
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane

W siedzibie Galerii i Ośrodka Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu podsumowany zostanie projekt pod nazwą ‘BAŚNIOzbiory’, który był realizowany w Galerii oraz w szkołach, przedszkolach i innych placówkach na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Wystawa podsumowująca program plastyczno-edukacyjny realizowany w Galerii oraz w szkołach, przedszkolach i ośrodkach na tereni województwa kujawsko-pomorskiego w 2018 roku. W projekcie wzięło udział ponad 700 osób w wieku od 5 do 18 lat. Projekt miał na celu aktywizację lokalnych środowisk oraz wyrównywanie szans w dostępie do kultury. Warsztaty miały za zadanie przybliżyć i odświeżyć zapomniane w tych czasach opowieści, baśnie, legendy będące częścią dziedzictwa kultury naszego kraju. Czerpiąc inspiracje z literatury i słownie przekazywanych opowieści zostały stworzone plastyczne, nowe baśniowe historie przełożone na język plastyczny.

Na wystawie będzie można zobaczyć różnorodne obiekty oraz prace malarskie, rysunkowe czy kolaże. Autorkami projektu są Sylwia Rajkowska, Anna Rozłucka oraz Aneta Urbańska. Projekt otrzymał dofinansowanie ze środków: Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z  Funduszu Promocji Kultury oraz Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Prace można zobaczyć tutaj

(FD/materiały nadesłane)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone