Zamknij
REKLAMA

Koncertowy maj w Pubie Pamela - będzie się działo!

14:54, 30.04.2018 | Opr. AA
REKLAMA
Skomentuj
fot. Wojciech Zillmann

Warsztaty gitarowe, koncerty znanych z estrady muzyków i to bardzo zdolnych - tych wydarzeń nie wolno przegapić.

W pubie Pamela przy Legionów maj zapowiada się bardzo pracowicie. Z myślą o wielbicielach dobrej muzyki przygotowano aż pięć wydarzeń. Wypełnią one poniedziałkowe wieczory, ale nie tylko.

- Począwszy od kontynuacji cyklu zajęć warsztatowych w ramach Campusu HRP Pamela, poprzez koncerty projektów Nie-Bo, pARTyzant oraz Sony Side, transmitowane przez Radio PiK, do biletowanych występów Czarnego Psa oraz amerykańskiej formacji Total Chaos. Czeka nas ogromna dawka energii, wiele wirtuozerskich występów na światowym poziomie - zaprasza Darek Kowalski z Pameli.

Już w poniedziałek (7 maja) na scenie lokalu przy ul. Legionów wystąpią Robert & Żaneta Lubera z zespołem Nie-Bo.

Robert Lubera - wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, aranżer, producent muzyczny. Twórca muzyki teatralnej i filmowej. Stworzył grupy: Sagittarius, The End, Nie-Bo. Jako gitarzysta współpracował z zespołem Róże Europy oraz z Tadeuszem Nalepą, Robertem Gawlińskim i Arturem Gadowskim.  Z kolei Żaneta Lubera to uczestniczka programów telewizyjnych: Must Be The Music oraz The Voice Of Poland, w którym dotarła do półfinału. 

Żaneta jest autorką piosenek, laureatką World Independent Music Award. Współpracowała z wieloma artystami na szerokim polu gatunków muzycznych. Występowała min. z: Patrycją Markowską, Piotrem Nalepą, Mattem Kowalskym, Jarosławem Śmietaną, Wojciechem Karolakiem, Maciejem Balcarem i wieloma innymi.

Ich koncert 7 maja rozpocznie się o godz. 19, a wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. Co jeszcze czeka nas w maju w Pameli?

- niedziela 13 maja, godz. 17. Wstęp wolny

Campus HRPP. Warsztaty gitarowe. Prowadzący: Krzysztof "pARTyzant" Toczko

- poniedziałek 14 maja, godz. 19. Bilety: 25 zł (przedsprzedaż) / 35 zł (w dniu koncertu)

HRPP koncert. Wystąpi supergrupa Czarny Pies

- poniedziałek 21 maja, godz. 19. Bilety: 25 zł (przedsprzedaż) / 35 zł (w dniu koncertu)

HRPP koncert. Wystąpią: Total Chaos (USA). Support: Human Rights

- poniedziałek 28 maja, godz. 19. Wstęp wolny.

HRPP koncert. Wystąpią: pARTyzant & Przyjaciele oraz Sunny Side.

Wydarzenie transmitowane przez Radio PiK.

(Opr. AA)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone