Zamknij
REKLAMA

28 wydarzeń spięte jedną "Klamrą". Festiwal trwa!

12:48, 09.04.2018 | AA
REKLAMA
Skomentuj
fot. ACKiS Od Nowa

26. Alternatywne Spotkania Teatralne Klamra rozpoczęte! W pierwszy festiwalowy weekend przed toruńską publicznością zaprezentowali się m.in. Teatr Porywacze Ciało, artystka tańca butoh - TO-EN oraz trupa teatralna Pożar w Burdelu. To jednak dopiero początek teatralnych emocji!

"Klamra" wróciła do Od Nowy nieco później niż zazwyczaj, jednak kwietniowy termin wydaje się być bardzo trafiony - potwierdza to frekwencja w Od Nowie.

Przez pierwszy festiwalowy weekend przed toruńską publicznością wystąpili: Teatr A Part, Porywacze Ciał, Walny-Teatr, artystka tańca buton To-En oraz Pożar w Burdelu, który zaprezentował spektakl "Żelazne Waginy" w reżyserii Michała Walczaka. Na scenie mogliśmy podziwiać: Monikę Babulę, Karoliną Czarnecką, Annę Krotoską, Lenę Piekniewską-Bem oraz Agnieszkę Przepiórską.

Festiwal teatru alternatywnego trwa w Od Nowie do piątku. Co jeszcze przygotowali dla nas organizatorzy? W poniedziałek zobaczymy spektakl "Skłodowska. Radium Girl" w wykonaniu Teatru Papahema z Białegostoku - będzie można w nim zobaczyć alternatywną wizję losów słynnej polskiej noblistki. Z kolei we wtorek wpierw wierni fani "Klamry" spotkają się ze znaną z minionych lat Laurą Leish, której towarzyszyć będzie zespół Formalina - zaprezentują spektakl pt. "Emily". 

Potem na nowej sali "Milczenie Syren" zaprezentuje Magdalena Cielecka, na scenie towarzyszyć jej będzie Michał Pepol (wiolonczelista, reżyser i autor scenariusza).

Co czeka nas w kolejnych festiwalowych dniach? Odpowiedź znajdziecie tutaj

(AA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone