Zamknij
REKLAMA

Musicalowi artyści zaśpiewają w Bydgoszczy

13:09, 12.01.2018 | WG
REKLAMA
Skomentuj

Najbliższy weekend warto zaplanować w stolicy kujawsko-pomorskiego. Na Nowej Scenie w Bydgoszczy w kinoteatrze Adria dwa interesujące spektakle muzyczne, w wykonaniu najlepszych głosów scen musicalowych w Polsce.

13 stycznia o godz. 19 zaplanowano spektakl "Szuja" oparty na utworach Kabaretu Starszych Panów. To niezwykłe spotkanie z kompozycjami niezapomnianego duetu - Jerzy Wasowski i Jeremi Przybora.

Dzień później, w niedzielę również o 19, kolejna propozycja: "Wszystko jest dobre w miłości" z piosenkami z lat 60., 70. i 80. ubiegłego wieku. Spektakl muzyczny, który powstał na podstawie utworów polskich artystów takich jak Czesław Niemen, Ewa Demarczyk, Hanna Banaszak czy Marek Grechuta.

Ale nie tylko repertuar zagwarantuje idealną atmosferę spektakli. O niezwykłe doznania zadbają najlepsze głosy musicalowych scen: Agnieszka Przekupień, Agata Walczak, Anna Grzelak, Paulina Wojtowicz, Judyta Wenda, Weronika Kryczka, Marcin Franc, Dawid Pelowski i Kamil Zięba.

- To są moi znajomi ze sceny, ale i z czasów szkoły. Świat artystów jest bardzo mały - podkreśla Judyta Wenda, pomysłodawczyni Nowej Sceny w Bydgoszczy. - Mam szczęście, bo są to moi przyjaciele i jednocześnie wspaniali artyści. Wiedziałam, że będzie między nami chemia i dobra energia na scenie, stąd współpraca z takim, a nie innymi osobami.

W obu spektaklach artystom akompaniować będzie Ignacy Jan Wiśniewski.

Bilety na oba koncerty kosztują od 35 do 40 zł w kasie Adria lub na kupbilecik.pl.

(WG)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone