Zamknij
REKLAMA

Jeszcze jeden festiwal filmowy! Wkrótce zadebiutuje Młode Kino

11:48, 13.11.2017 | Adrian Aleksandrowicz
REKLAMA
Skomentuj
fot. fanpage festiwalu Młode Kino

Filmy dla dzieci i młodzieży, spotkania z aktorami dubbingowymi, a także specjalne atrakcje dla maluchów - już 30 listopada wystartuje nowy toruński festiwal filmowy. Młode Kino to nowa inicjatywa twórców Tofifestu.

Młoda Kino rozpocznie się 30 listopada i potrwa do 2 grudnia. Na program festiwalu złoży się kilkanaście wydarzeń - najlepsze filmy dla dzieci i nastolatków oraz spotkania z aktorami dubbingowymi - m.in. Jarosławem Boberkiem. Festiwal nowa inicjatywa Fundacji Biuro Kultury - organizatorów Międzynarodowego Festiwalu Tofifest.

Jakie filmy zobaczymy podczas pierwszej edycji festiwalu? Podzielono je na pięć grup wiekowych - niektóre będą mogły zobaczyć już czterolatki, inne wybrano z myślą o nastolatkach, w tym m.in. "The Florida Project" w reżyserii Seana Bakera.

Seanse i spotkania organizowane w ramach festiwalu odbędą się w Cinema City. Aby wziąć w nich udział, trzeba zarezerwować miejsce (można to zrobić tutaj). Impreza spotkała się z tak wielkim zainteresowaniem torunian, że zostały już tylko pojedyncze miejsca na filmy.

Patronem medialnym festiwalu Młode Kino jest portal Dzień Dobry Toruń.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone