Co autor miał na myśli? Naszym zdaniem jest to artystyczny komentarz nawiązujący do tradycji grillowania w majówkę. Praca ma wymiar ogólnopolski, zawdzięczamy to trzem ikonom: warszawskiej syrence, gdańskiemu Neptunowi i toruńskiemu Kopernikowi.
Drugie wytłumaczenie jest takie, że jest to żart, ale pierwsze pasuje bardziej.
Zwróćcie uwagę, że jedną z kiełbasek podgrzewa Smok Wawelski.
Swój głos możecie oddać TUTAJ.
Most, nowe ulice, parkingi. Oto bilans 30 lat MZD
brawo Andrzej Glonek , dopiero z perspektywy czasu można powiedzieć jakim porządnym byłeś człowiekiem, dyrektorem MZD GRATULACJE 👍👍👍👍👍👍👍
dddddddddd
15:36, 2025-06-08
Wielki sukces UMK! Znalazł się wśród najlepszych
A gdzie jest prestiżowa uczelnia Rydzyka, daleko w pupie?! Przecież szczujnia Rydzyka, gdzie rektor Klafka Zdzisław wszystkiego się boi i na op****dol niby rządzi to kpina z ludzi. Jakim prawem Czarnek dał tytuł akademii szczujni z 5 kierunkami!? Wy chore po*****y!!!
ANTYRYDZYK
12:48, 2025-06-08
Toruń: W ukraińskim stylu. Otworzono nowy park
ale was pogięło ruskie onuce.... co tu jest antypolskiego? wpiepszacie amerykańskie czipsy , chinskie telefony i ubrania nosicie a boli was nazwa kraju który przelewa krew za wolność? idioci..
goha
23:24, 2025-06-07
Toruń: W ukraińskim stylu. Otworzono nowy park
a można tam pobawić się sztachetą, kosą, cepem albo widłami?
mieeetek
22:32, 2025-06-07
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz