Zamknij

To już pewne. To właśnie tam powstanie kolejny market Lidl!

 14:27, 27.07.2022 Aktualizacja: 00:35, 29.07.2022
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Daniel Wiśniewski Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Daniel Wiśniewski

Wkrótce w regionie zostanie otwarty kolejny market. Ustaliliśmy, na kiedy zaplanowano jego otwarcie.

Chodzi o kolejny sklep sieci Lidl, który tym razem ma powstać w Lubiczu Dolnym. Będzie to pierwszy niemiecki market w tamtej okolicy.

- Lidl Polska nieustannie rozwija się w sposób organiczny, otwierając kilkadziesiąt sklepów rocznie – obecnie nasza sieć sprzedaży liczy ponad 800 sklepów ulokowanych na terenie całego kraju

- informuje w rozmowie z portalem Dzień Dobry Toruń Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications and CSR w Lidl Polska.

Tak będzie wyglądać nowy sklep!

Nowa placówka zostanie stworzona zgodnie z założeniami marki, dążącej do minimalizacji negatywnego wpływu na środowisko. Ogrzewanie obiektu będzie wspierane przez gruntowe pompy ciepła wykorzystujące energię odnawialną z ziemi.

- W placówce wdrożona zostanie także technologia odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych i rekuperacja. Na dachu obiektu zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne. Ponadto obiekt będzie wyposażony w oświetlenie LED, które cechuje się niskim poborem energii, a co za tym idzie, niższą niż standardowe żarówki emisją gazów i pyłów z elektrowni - dodaje rzeczniczka sieci.

Jak ustaliliśmy, otwarcie Lidla w Lubiczu Dolnym zaplanowano na przyszły rok. Konkretna data nie jest jednak jeszcze znana. 

 

Zobacz także:

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(3)

fujfuj

3 1

Znowu ten niemiecki szajs z towarem 3 jakości ?

06:37, 28.07.2022
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

tępaki ?tępaki ?

0 0

Ciemny lud nie widzi ,że małe interesy /sklepy maja upaść na rzecz korpo. A tam będą niewolnikami za najniższą krajową.

08:22, 29.07.2022

MorfeuszMorfeusz

2 0

I budowli Niema końca😂😂😂

23:52, 28.07.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%